این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
 
آدرس دبیرخانه:
شیراز، میدان نمازی،درمانگاه شهید مطهری، طبقه پنجم، مرکز تحقیقات بیماریهای پستان

تلفن (تماس-واتساپ):
09306098299

ایمیل:
bdrc@sums.ac.ir

صفحه اصلی > فرمت پوستر برای مقالات پذیرفته شده
.: فرمت پوستر برای مقالات پذیرفته شده

در راستای ارتقا سطح کیفی کنگره و بکارگیری تکنولوژیهای نوین در ارایه پوسترها و همچنین تسهیل روند ارایه پوستر برای شرکت کنندگان در این کنگره همه پوسترها بصورت Eposter  به نمایش در خواهند آمد.


جهت تهیه این سبک پوستر شما باید فایل تصویر پوستر در اندازه واقعی مناسب برای نمایش را مطابق با دستور العمل زیر تهیه بفرمایید و همین فایل را به دبیرخانه اجرایی از طربق منوی کاربران ارسال بفرمایید. این فایل باید رزولوشن مناسب برای ارایه در یک اسکرین 55 اینچ را داشته باشد. ابعاد مناسب در زیر آورده شده است
 .

ابعاد پوستر:  3840x2160 px با رزولوشن 150dpi یا 47.6x26.7 in اینچ

-          اگر از محیط پاورپوینت برای طراحی پوستر استفاده می کنید، لطفا در تب Design در قسمت Slide Sizeگزینه Custom Slide Size را انتخاب کرده و ابعاد 47.6 in را برای طول و ابعاد 26.7 in را برای عرض تصویر وارد کنید. نهایتا پس از طراحی فایل خود را با فرمت JPEG ذخیره و برای دبیرخانه ارسال فرمائید.

-          اگر از محیط فوتوشاپ یا سایر نرم افزارهای طراحی استفاده می کنید لطفا ابعاد تصویر را بر روی 3840pxدر 2160px با رزولوشن حداقل 96dpi قرار دهید.

 

فرمت مورد قبول: jpg / jpeg / png    

 

حداکثر حجم فایل : 15 مگابایت

 

موارد قابل استفاده در فایل : نوشته  / عکس  / ویدیو / انیمیشن / نمودار

در صورت استفاده از ویدیو یا ایجاد eposter  بصورت مولتی مدیا و ایجاد حجم بالای 15 مگابایت برای ارسال فایلهای خود با دبیرخانه اجرایی کنگره تماس بگیرید.

 

نکاتی که در طراحی حتما باید رعایت شود:

 عنوان " کنگره بین المللی جراحی سرطان شیراز " حتما در بالای پوستر باشد.

فقط پوسترهایی در حالت افقی (landscape)  پذیرفته خواهند شد .

آرم دانشگاه علوم پزشکی شیراز باید در بالای پوستر قرار داده شود. ( از این لینک دانلود کنید )

 ترتیب مطالب خود را در پوستر انگلیسی از ستونهای چپ شروع کنید و در انتهای ستونهای سمت راست خاتمه دهید . در پوسترهای فارسی از راست شروع کنید و در انتهای گوشه سمت چپ خاتمه دهید.

در عین حال که پوستر شما باید گویای یک مطالعه علمی باشد ممکن است نیازی به به کارگیری همه بخشها نباشد و شکل وطرح و رنگ پوستر به دلخواه شما خواهد بود. اما اندازه ها و افقی بودن پوستر باید رعایت شوند.

توجه بفرمایید که شما پوستر خود را برای یک اسکرین 55 اینچی تولید می کنید. و بازدید کنندگان از اسکرین بیش از نیم متر فاصله خواهند داشت.

ابزارهای طراحی شده Eposter به شکلی هستند که امکان مشاهده همه پوسترها رو هر دستگاه وجود دارد و پوسترها قابل جستجو و دسته بندی موضوعی و الفبایی هستند.

پس از پذیرش اولیه پوستر در هنگام ارسال فایل پوستر شما نیاز به پرداخت هزینه Eposter دارید. هزینه ارائه پوستر به عنوان  Eposter  در این کنگره 80000 تومان تعیین شده است.

توجه:خواهشمند است حداکثر تا تاریخ 20 آبان ماه نسبت به پرداخت آنلاین از محیط کاربری خود اقدام نمائید.